Autóbusz menetrend Mende

A mendei autóbusz menetrend pdf formátumban letölthető innen

AUTÓBUSZ MENETREND MENDE
Érvényes 2016.09.01. csütörtöktől visszavonásig!
                   
Pusztaszentistván - Játszótér   ---   Dózsa György út
                   
Megállók járat  járat járat járat járat járat járat Vasárnap
  [1] [2] [1] [1] [1] [1] [1]
Pusztaszentistván - Játszótér 7:15 9:00 11:35 12:35 13:35 14:35 15:55 10:00 11:50
Pusztaszentistván - Vasútállomás 7:17 9:02 11:37 12:37 13:37 14:37 15:57 10:02 11:52
Pusztaszentistván - Óvoda 7:18 9:03 11:38 12:38 13:38 14:38 15:58 10:03 11:53
Kossuth L. utca 7:19 9:04 11:39 12:39 13:39 14:39 15:59 10:04 11:54
Nyár utca 7:20 9:05 11:40 12:40 13:40 14:40 16:00 10:05 11:55
Bercsényi utca 7:21 9:06 11:41 12:41 13:41 14:41 16:01 10:06 11:56
Játszótér - Tanyák 7:23 9:08 11:43 12:43 13:43 14:43 16:03 10:08 11:58
Péceli utca - 31-es Fő út sarok 7:25 9:10 11:45 12:45 13:45 14:45 16:05 10:10 12:00
Községháza 7:27 9:12 11:47 12:47 13:47 14:47 16:07 10:12 12:02
Iskola - Forrás köz 7:28 --- 11:48 12:48 13:48 14:48 16:08 --- ---
Gyógyszertár 7:29 9:14 11:49 12:49 13:49 14:49 16:09 10:14 10:04
Mende - Vasútállomás 7:31 9:15 11:50 12:50 13:50 14:50 16:10 10:15 12:05
Dinnyés köz 7:32 9:16 11:52 12:52 13:52 14:52 16:12 10:16 12:06
Kásavölgyi óvoda 7:33 9:17 11:53 12:53 13:53 14:53 16:13 10:17 12:07
Dózsa György út 155. 7:34 9:18 11:54 12:54 13:54 14:54 16:14 10:18 12:08
Dózsa György út vége 7:35 9:20 11:55 12:55 13:55 14:55 16:15 10:20 12:10
                   
                   
                   
                   
Dózsa György út   ---   Pusztaszentistván - Játszótér
                   
Megállók járat  járat járat járat járat járat járat Vasárnap
  [1] [2] [1] [1] [1] [1] [1]
Dózsa György út vége 7:40 10:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:20 10:30 12:15
Dózsa György út 155. 7:41 10:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:21 10:31 12:16
Kásavölgyi óvoda 7:42 10:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:22 10:32 12:17
Dinnyés köz 7:43 10:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:23 10:33 12:18
Mende - Vasútállomás 7:44 10:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:24 10:34 12:19
Gyógyszertár 7:45 10:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:25 10:35 12:20
Iskola - Forrás köz 7:16 --- 12:06 13:06 14:06 15:06 16:27 --- ---
Községháza 7:48 10:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:28 10:38 12:23
Péceli utca - 31-es Fő út sarok 7:50 10:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:30 10:40 12:25
Játszótér - Tanyák 7:52 10:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:32 10:42 12:27
Bercsényi utca 7:54 10:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:34 10:44 12:29
Nyár utca 7:55 10:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:35 10:45 12:30
Kossuth L. utca 7:56 10:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:36 10:46 12:31
Pusztaszentistván - Óvoda 7:57 10:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:37 10:47 12:32
Pusztaszentistván - Vasútállomás 7:58 10:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:38 10:48 12:33
Pusztaszentistván - Játszótér 8:00 10:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:40 10:50 12:35
                   
Piros betűs ünnepen a buszjárat szünetel!
[1]Hétfőtől-Péntekig  [2]Hétfőtől-Szombatig

 

   
© Mende Község Önkormányzata -GUJAWEB-